Şifremi Unuttum

Sitemizden Üyeliksiz Alışveriş Yapabilirsiniz.

  • slide
  • slide
Fotokopion


Neden Fotokopion ?

Şimdi "www.fotokopion.com" sitesi aöf çıkmış soruları bilgisayarınıza indirme fırsatı sağladı.

Aöf öğrencilerinin yardımcıları Egem Yayınları, Lider yayınları, bunların benzerleri ve Aöf Çıkmış Sorulardır

Aöf çıkmış sorular hizmeti vermeye çalışan siteler genellikle kırtasiyeci siteleri. Bunlar soruları size postalamak ile yetiniyorlar. Maalesef gönderdikleri şeyler de hep eksik. Sorusu var, cevabı yok. Cevabı varsa sorular eksik. Cevap anahtarı kodlama sistemini bilmedikleri için, cevaplar yanlış gönderiliyor. Kes - yapiştır yapılmış şekilde.

İşin aslı,  bu diğer sitelerde, pek çok cevap anahtarı yanlış olarak verilmiş, çünkü cevap anahtarları sadece "kes yapıştır" yapılmış. Kod numarası farkı sebebi ile de istemeden de olsa yanlış cevap anahtarı kesilip yapıştırılmış. 

Aöf nin değiştirdiği cevap anahtarları da takip edilmediği için, Cevap anahtarlarını kaydırmışlar. Dolayısıyla öğrenci yanlış cevapları çalışıyor, hatta bildiğini de karıştırıyor. 

Bildiğiniz gibi eğitim ciddiyet isteyen bir iştir.

Fotokopion önce kendi  öğrencilerimize, gelişmiş pratik tekniklerle, hizmet vermek için kurulmuş, meşakkatli ve disiplinli, uzun bir çalışmanın ürünüdür.

Yıllar içinde tüm aöf öğrencileri bu hizmeti sevmiş ve benimsemiştir. 

Sonuçta, Aöf cevaplı çıkmış sorular ve fotokopion,Türkiye çapında tüm aöf öğrencileri için beğenilen bir hizmet halini almıştır. Fotokopion bir Aöf Dershaneleri Hizmetidir.

Aöf sınav soruları İndirme hizmeti; ciddiyetle, doğru cevaplar işaretlenmiş şekilde, ilk kez bu çapta ve kalite de veriliyor. 

Yine tüm bölümlerde okuyan aöf'li öğrencilere,  aöf çıkmış soru kitapçıklarının adrese teslimini sağlıyoruz.

Teslimini sağladığımız kitapçıklar, sınavda karşınıza çıkacak, kitapçığın orijinal boyutlarındadır.

Elinize ulaşacak kitapçıklar dershanelerimiz de öğrencilerimize verdiğimiz temel ders aracımızdır. Böylece sizde dershane hizmetinden yararlanmış olacaksınız.

İnternette yaptığımız incelemede "Aöf çıkmış soruları indirme hizmetini" verdiğini söyleyen bazı siteler var. Ancak bunlar genellikle reytingle (tıklama yaptırarak) reklam almaya çalışan çeşitli merdiven altı siteler. 

Yani aslında "aöf çıkmış sınav soruları" indirme hizmeti vermiyorlar. Sitelerinde "aöf çıkmış sorular" varmış gibi yapıp trafik çekiyorlar, reklam alıyorlar. İnsanları kandırıyorlar. Bu sitelere umut bağlamak yanlış. Yararlı hiç bir şey bulamazsınız.

Dolayısıyla söz konusu sitelerde dolaşıyorsunuz ama sonuç alamıyorsunuz. O kadar ki  Bunların arasında çok ünlü bir haber siteleri bile var. Kısacası maalesef öğrencileri kandırıp zaman kaybına sebep oluyorlar. 

Aöf sorularını indirme işlemini yapan bir site mevcut ancak sayfaları çok fazla reklam dolu. İndirme sayfasına ulaşana kadar 8-9 sayfa geçip, sürekli reklamlara tıklamak zorunda kalıyorsunuz. Bu yüzden de farklı sayfalara yönlendiriliyorsunuz.

Biz bu siteler üzerinde yaptığımız testlerde öğrencilerin indirme sayfasına gelemeden sayfalar arasında kaybolduğunu gördük. Eğer İndirme işlemine gelebilirseniz; her dersin tek bir yılı için 180 dakika  (3 saat)  beklemek zorunda kalıyorsunuz. 

En kötüsü yukarıda saydığımız  diğer bütün sitelerde soru kitapçığı kodu ile cevap kitapçığı kodu karışık olarak verilmiş. Öğrencilerin bunları doğru olarak eşleştirmesi çok zor.

İşin aslı, diğer sitelerde, pek çok cevap anahtarı yanlış olarak verilmiş, çünkü cevap anahtarları sadece "kes yapıştır" yapılmış. Kod numarası farkı sebebi ile de istemeden de olsa yanlış cevap anahtarı kesilip yapıştırılmış. Dolayısıyla öğrenci yanlış cevapları çalışıyor, hatta bildiğini de karıştırıyor. 

Neden fotokopion ?

        1-      Günlerce Postacı, kargocu beklemeden anında aöf sınav soruları ve cevaplarını indirebilirsiniz.

2-    " www. fotokopion.com" "Aöf Dershaneleri" sitesidir.

3-      Aöf Soruları alanının uzman öğretmenleri tarafından tek tek çözülmüştür.

4-      Cevaplar soruların üzerine kırmızı renk ile işaretlenmiştir. Bu sayede her seferinde cevap anahtarına bakmaya gerek duymadan rahatlıkla ders çalışabilirsiniz.

5-      7 gün 24 saat soruları hemen elde etme şansına sahipsiniz.

6-      İndirdiğiniz soruları yazdırabilir, o şekilde çalışabilirsiniz.

7-      Kargo bedeli ödemezsiniz. Kargom nerede diye telefonda dakikalarca oradan oraya savrulup vakit kaybetmezsiniz. Acaba kargom sınava kadar elime gelecek mi ? yetişecek mi ? endişesi çekmezsiniz.

8-      Karşınızda ilgili muhataplar bulursunuz. İndirme işlemi aslında son derece basit dizayn edilmiş, herkes rahatlıkla yapabilir. Ama yine de internet bağlantısı vb sebepler den kaynaklanan sorunlarınızda, karşınızda yıllardan beri aynı alanda çalışan ve işini severek yapan bilgili uzman personel ile karşılaşırsınız.

9-      Soru ve cevaplar Kredili sisteme uyumludur. Bununla birlikte geçmiş son 10 yılın soru ve cevapları da dokümanlara eklenmiştir.

10- Sektörde ilk kez kredi kartı ile ödeme ve mobil ödeme yani cep telefonu ile ödeme imkanını sağlanmış.

  

Bütün bu hizmetin bedeli ders başına sadece 3 tl evet yalnızca 3 tl. 'Bedavadan daha ucuz'

(Çünkü bedava ürüne ulaşmak zor, indirmek günler sürüyor. Aöf çıkmış soru ve cevapları bedavaya vereceklerini söyleyen sitelerin soruları ve cevapları karışık, çoğu zamanda yanlış.)

 www.fotokopion.com  için söylenecek tek söz:  Böyle 'öğrenci dostu bir site'  ben dahil bütün aöf öğrencilerine hayırlı olsun. 

Adalet bölümü 2. sınıftayım. Her iki dönemde de bu sitenin hizmetlerinden yararlandım. Her iki dönemde de Yüksek Onur Belgesi aldım.

Site çalışanlarına özellikle teşekkür ederim. Gerektiğinde telefonla bana ulaştılar. Sağ olsun herkes çok ilgili davrandı. Ekipteki herkese çok teşekkür eder, Siteyi incelemenizi ve faydalanmanızı tavsiye ederim.

-----------------------------------------------------------------------------

Satış Sözleşmesi        Garanti ve İade       Gizlilik Sözleşmesi        Ödeme ve Teslimat

-----------------------------------------------------------------------------


Aöf Kolay Sınıf geçmenin 7 yolu

  

Aöf de sınıfınızı konuları anlayarak geçerseniz, KPSS sınavlarında 1 adım önde olursunuz. Konuları anlamanın yanında birde aöf sınav sonuçlarında yüzünüzü güldürecek bazı tüyoları size vermek istiyorum.

 1-     Aöf nin verdiği kitabı baştan sona tamamını okumanıza gerek yok. Kitabı baştan sona kadar okumak 2-3  gününüzü alabilir. Bizim yöntemimiz ile 1 ders 1 gününüzü alacaktır. 

2-     Önce kendinize bir kırtasiyeden özenerek güzel bir defter ve hoşunuza giden birkaç kalem alın. Yaşınız kaç olursa olsun öğrenciliğin tadını çıkarın. Şu anda o kadar güzel kırtasiye malzemeleri var ki…

3-     Aöf ana kitapta; önemli püf noktaları sayfanın sağ ve sol kısmında küçük punto ile yazılmıştır. Defterinize bu püf noktaları okunaklı bir şekilde maddeler halinde yazın. Bu madde, madde yazdığınız notlar çok işinize yarayacak.

Sınava girmeden önce not düştüğünüz her maddeyi teker teker okuyun. Bu işlem  10 dakikanızı alır. 

 4-     Bu maddeli notları sınavdan 1 gün önce  sınava girmeden önce mutlaka okuyun, Son gün ders çalışılmaz diye düşünmeyin. Sınava gittiğiniz dolmuşta bile bu notları okuyun. 

Son dakika da öğreneceğiniz şeylerle 2  soru yapsanız, bu yeni sistemde 10 puan demek. Fazladan 10 puan size sınıfınızı geçirtir.

5-    Önce sınıfı geçmeliyim, diyorsanız, https://www.fotokopion.com/aof-cikmis-sorular/ adresinden çıkmış soruları bilgisayarınıza indirin. Bu siteden indirdiğiniz sorularınıza, sonra rahatlıkla cep telefonunuzdan yada tabletinizden ulaşabiliyorsunuz.

Fotokopion hizmetinde, cevaplar, soruların üzerine, işaretli olarak indiriliyor. Bu soruları doğru cevapları ile beraber okuyun.

Sadece doğru cevabı okuyun. Diğer şıklara bakmayın bile. Daha 2. tekrarda aslında iyi bir konu özeti tekrarı yapmış olduğunuzu anlayacaksınız.

6-  Çalışmak için daha çok zaman ayırmak isteyenler,murat yayınları aöf  yardımcı kitaptaki testleri cevap anahtarından işaretleyiverin. İşaretledikten sonra soruyu ve doğru cevabı tekrar tekrar okuyun. Bazen test kitabındaki soruların aynısı çıkabiliyor. 100 maddelik bir not listesi oluştursanız; notlardan soru yakalayabilirsiniz.

7-      Zaman zaman öğrencilerimizde oluşan  "sınavlar bu hafta sonu..., artık çok geç..., ben en iyisi sınava gitmeyeyim düşüncesi"  çok yanlıştır.

En büyük yanlış sınava gitmemektir. Hiçbir şey yapamıyorsanız indirin aöf çıkmış soruları 'fotokopion' dan ezberleyin girin ,en az bir  40 - 50 alırsınız. Belki daha fazlası bile olabilir

İsteseniz 'Aöf de  6 doğru cevapta nasıl sınıf geçilir' isimli makaleyi bu siteden okuyabilirsiniz. Öğrencilerimizin bulduğu bu teknik çok işinize yarayacaktır.

 


http://www.fotokopion.com/blog.asp?id=45#45" property="og:image">
sagblog