2

Şifremi Unuttum

Sitemizden Üyeliksiz Alışveriş Yapabilirsiniz.

SEPETİM
Toplam Ürün: 0 Adet
Toplam Fiyat: TL

Ödeme Yap
GENEL YETENEK GENEL KÜLTÜR LİSANS

TARİH 18 DENEME ALTIN SERİ

TARİH 18 DENEME ALTIN SERİ
Yorumlar
Fatih Demir 01 Ocak 2016 Cuma
Emeği geçen herkese teşekkür ederim.
Recep ŞAHİN 06 Mayıs 2016 Cuma
merhaba, 2013 yılında işletme yönetimi 2 yıllık mezenuyum. örgün eğitim yaptım istanbul aydın üniversitesinde. 3 yıl ara verdim. şimdi 4 yıllığa tamamlamak istiyom ama açıktan. fakat hukuk üzerine kafama yattı hukuk üzerinden devam edebilirmiyim devam edersem kalan 2 yılımı tamamlaycam yoksa dahada uzarmı farklı bölüm die. 

----------------------------

Değerli Öğrencimiz;

  DGS ile Hukuk bölümüne geçebilme hakkı olan bölümler: Adalet / Adalet (AÖF), Adalet Meslek Eğitimi (AÖF), Adalet Meslek Yüksekokulu bölümleridir. Eğer hukuk okumak istiyorsanız baştan okumalısınız.

 Saygılarımızla. 

 Rehber Öğretmen Hülya Özçelik 0 888 228 22 22
Tolga 04 Nisan 2016 Pazartesi
yardımınız için çok teşekkür ederim.Şimdi kafamda hiç bir soru işareti kalmadı.
Rehber Öğretmen 03 Nisan 2016 Pazar
Değerli Öğrencimiz ;

Aöf’te dgs sınavsız geçiş hakkı bu yıl kaldırılmıştır. Dgs sınavına girerek 3.sınıftan okumak bölüme yerleşmeniz gerekli. Ancak 2.üniversite kapsamında aöf önlisans bölümlerinden birine sınavsız kayıt olma hakkınız mevcut.

Saygılarımızla.

Rehber Öğretmen Hülya Özçelik 0 888 228 22 22
Tolga 03 Nisan 2016 Pazar
3. sınıftan sınavsız dg kaldırıldı diye duymuştum ve üniversitenin sitesinde de böyle olduğu yazıyor.Ben de bu nedenle dgs sınavına girmek zorunda kaldığımı düşündüm.Durum böyleyken 2 yıllık mezun olduğum bölümün üstüne sınavsız olarak başka bir şekilde kayıt yaptırılıyor mu?Yani demek istediğim sınavsız dikey geçiş kaldırıldığı halde kayıt zamanları dgs sınavına girmeyip yerleştirilmeden büroya gidip edebiyatın kaydını sildirip kamu yönetimine direk 3. sınıftan kayıt yaptırabilir miyim?Yani önceki sistem hala geçerli midir uygulayabilir miyim?Biraz kafa karıştıcı sorular soruyorum farkındayım, siz de durumumu hoş görün benim de bu konuda kafam karışık çünkü, sınavsız geçişin kaldırıldığını duyunca böyle bir karışıklık oldu.
Yorum Yap
Copyright 2012 ® Her Hakkı Saklıdır.
studyocrea     web tasarım