Şifremi Unuttum

Sitemizden Üyeliksiz Alışveriş Yapabilirsiniz.

Blog
AÖF Borcu olan öğrencilerin kayıt yenileme işlemini nasıl yapabilir?
Değerli açıköğretim okuyan öğrenci arkadaşlarım;

Aöf'te geçmişte kayıtlıydınız ve bazı sebeplerden devam etmeme kararı aldınız. Şimdi kayıt yenilemek istediniz. Ve eski döneme ait aöf borcunuz var. Ne yapmanız gerekli bunlardan bahsetmek istedik.Önceki öğretim yıllarından/dönemden Öğretim Masrafıyla Öğrenim Gören Katkı Hissesi borcu durumda olan talebeler 2015-2016 öğretim senesi Bahar Dönemi  kayıt yeniletebilmek amaçlı gecikme getirisi uygulanmış eskiyen borçlarını ödemek zorundadırlar. 

AÖF ile ilgili tüm sorularınız için şu numarayı arayabilirsiniz.

0888 228 60 30

Eskiyen borcu durumda olan talebelerin bu borçları 2015-2016 öğretim senesi Bahar Dönemi kayıt yenileme tutarlarıyla beraber bankaya bildirilmiştir. Yalnızca eskiyen borcunu ödeyen talebelerin kayıtları yenilenmez. 

Bakanlar Kurulu Kararında yasalar dahilinde olan talebeler ile özürlü durumda olan öğrencilerden bir önceki öğretim yıllarından/dönemden borcu olanlar olan borçlarını ödemek zorundadırlar.
DMCA.com Protection Status

Bu site ve bu yazı orjinal içeriğe sahiptir. İzinsiz kullanım sonucunda, oluşacak kopya içerikler, arama motorları tarafından banlanabilir. Kopya içeriğe sahip web siteleri arama motorları tarafından kara listeye alınabilir. Bu yazı link verilerek kullanılabilir. Tüm hukuki hakları saklıdır.
Diğer Blog Yazıları