Şifremi Unuttum

Sitemizden Üyeliksiz Alışveriş Yapabilirsiniz.

Blog
AÖF Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavına Lütfen Dikkat Edelim


Değerli Öğrenciler

AÖF Bahar Dönemi ara sınav sonuçları sonunda açıklandı. Umarım çalışmalarınıza değmiş ve iyi notlar almışsınızdır.

Tüm öğrencilere birkaç uyarıdan bahsetmek istiyorum. Arkadaşlar ara sınavdan yüksek not aldıysanız sakın sıcak havaların gelmesine falan kapılmayın derim çünkü AÖF’te en önemli sınav her zaman dönem sonu sınavıdır. Eski adıyla final sınavıdır.

KPSS, AÖF, DGS, ALES, YDS, ve Tüm Sınavlara Hazırlık Kitaplarımızı kargo bedeli ödemeden Temin etmek İçin Tıklayınız.   

 

Mobil Online Soru Çözmek, Konu Özeti Çalışmak İçin Şimdi inceleyin.

 

Aöf Çıkmış Sorulara, KPSS, DGS, ALES, YDS, YGS-LYS, sınavlarına, Ehliyet vb. sınavlara, çalışma dökümanlarını Kolayca İndirmek İçin Tıklayınız. 


Bu dönem sonu sınavının en kötü tarafı tüm ünitelerden sorumlu olmanızdır. Yani 8 ünitelik bir dersin ara sınavda ilk 4 ünitesi dönem sonu sınavında tamamından sorumlusunuz. Bu da işi biraz zorlaştırmaktadır. Çünkü çalışacağınız çok şey vardır. Birde şöyle bir durum var. Belkide bu en kötüsü Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 23-24 Mayıs 2015 tarihlerinde yapılacaktır. Yani çok kısa bir süreniz var ve bu zamanı en iyi şekilde değerlendirmeniz gereklidir. Ara sınavdan ister düşük puanlar alın, ister yüksek puanlar dönem sonu sınavında sakın ipleri elden bırakmayın arkadaşlar.

Her sınavda olduğu gibi bizler siz değerli öğrencilerimizin her zaman yanınızdayız. Sitemizden cevapları üstüne işaretli aöf çıkmış soruları dilediğiniz cihaza indirebilirsiniz. PC-Tablet-Mobilden erişimin keyfini sürüp her zaman aöf sınavına çalışabilirsiniz. Unutmayın arkadaşlar sınav ne kadar zor olursa olsun aöf kursumuzdaki öğretmenlerin çözdüğü cevaplarını üstüne işaretlediğimiz aöf (gys)geçmiş yıl soruları her zaman sizin kurtarıcınızdır.

Şimdi sizlere aşağıda bahar döneminin en zor derslerinden biri olan İktisada Giriş-2 Dersinin ders videolarını paylaşıyorum. Bu aöf ders videoları baştan sona izlemenizi ve mutlaka not almanızı öneriyorum.

Yeni yazımızda görüşmek üzere.

Hepinize başarılar.

01.05.2015

www.fotokopion.com


 


AÖF ile ilgili tüm sorularınız için şu numarayı arayabilirsiniz. Bu numara 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

0888 228 60 30


DMCA.com Protection Status

Bu site ve bu yazı orjinal içeriğe sahiptir. İzinsiz kullanım sonucunda, oluşacak kopya içerikler, arama motorları tarafından banlanabilir. Kopya içeriğe sahip web siteleri arama motorları tarafından kara listeye alınabilir. Bu yazı link verilerek kullanılabilir. Tüm hukuki hakları saklıdır.
Diğer Blog Yazıları