Şifremi Unuttum

Sitemizden Üyeliksiz Alışveriş Yapabilirsiniz.

Blog
Neden Fotokopion ?

Aöf öğrencilerinin yardımcıları Egem yayınları ve Aöf Çıkmış Sorulardır

Aöf çıkmış sorular hizmeti vermeye çalışan siteler genellikle kırtasiyeci siteleri. Bunlar soruları size postalamak ile yetiniyorlar.

Aöf sınav soruları İndirme hizmeti ilk kez bu çapta veriliyor. 

İnternette yaptığımız incelemede "Aöf çıkmış soruları indirme hizmetini" verdiğini söyleyen bazı siteler var. Ancak bunlar genellikle reytingle (tıklama yaptırarak) reklam almaya çalışan çeşitli merdiven altı siteler. 


Yani aslında "aöf çıkmış sınav soruları" indirme hizmeti vermiyorlar. Sitelerinde "aöf çıkmış sorular" varmış gibi yapıp trafik çekiyorlar, reklam alıyorlar. İnsanları kandırıyorlar. Bu sitelere umut bağlamak yanlış. Yararlı hiç bir şey bulamazsınız.

Dolayısıyla söz konusu sitelerde dolaşıyorsunuz ama sonuç alamıyorsunuz. O kadar ki  Bunların arasında çok ünlü bir haber sitesi bile var. Kısacası maalesef öğrencileri kandırıp zaman kaybına sebep oluyorlar. 

Aöf sorularını indirme işlemini yapan bir site mevcut ancak sayfaları çok fazla reklam dolu. İndirme sayfasına ulaşana kadar 8-9 sayfa geçip, sürekli reklamlara tıklamak zorunda kalıyorsunuz. Bu yüzden de farklı sayfalara yönlendiriliyorsunuz.

Biz bu siteler üzerinde yaptığımız testlerde öğrencilerin indirme sayfasına gelemeden sayfalar arasında kaybolduğunu gördük. Eğer İndirme işlemine gelebilirseniz; her dersin tek bir yılı için 180 dakika  (3 saat)  beklemek zorunda kalıyorsunuz. 

En kötüsü yukarıda saydığımız  diğer bütün sitelerde soru kitapçığı kodu ile cevap kitapçığı kodu karışık olarak verilmiş. Öğrencilerin bunları doğru olarak eşleştirmesi çok zor.

İşin aslı, diğer sitelerde, pek çok cevap anahtarı yanlış olarak verilmiş, çünkü cevap anahtarları sadece "kes yapıştır" yapılmış. Kod numarası farkı sebebi ile de istemeden de olsa yanlış cevap anahtarı kesilip yapıştırılmış. Dolayısıyla öğrenci yanlış cevapları çalışıyor, hatta bildiğini de karıştırıyor. 

aöf soruları, aöf sınav soruları, açıköğretim çıkmış sorular, ilahiyat çıkmış sorular, aöf sosyal hizmetler, e öğrenme, aöf işletme

Neden fotokopion ?

        1-      Günlerce Postacı, kargocu beklemeden anında aöf sınav soruları ve cevaplarını indirebilirsiniz.

2-    " www. fotokopion.com" "Aöf Dershaneleri" sitesidir.

3-      Aöf Soruları alanının uzman öğretmenleri tarafından tek tek çözülmüştür.

4-      Cevaplar soruların üzerine kırmızı renk ile işaretlenmiştir. Bu sayede her seferinde cevap anahtarına bakmaya gerek duymadan rahatlıkla ders çalışabilirsiniz.

5-      7 gün 24 saat soruları hemen elde etme şansına sahipsiniz.

6-      İndirdiğiniz soruları yazdırabilir, o şekilde çalışabilirsiniz.

7-      Kargo bedeli ödemezsiniz. Kargom nerede diye telefonda dakikalarca oradan oraya savrulup vakit kaybetmezsiniz. Acaba kargom sınava kadar elime gelecek mi ? yetişecek mi ? endişesi çekmezsiniz.

8-      Karşınızda ilgili muhataplar bulursunuz. İndirme işlemi aslında son derece basit dizayn edilmiş, herkes rahatlıkla yapabilir. Ama yine de internet bağlantısı vb sebepler den kaynaklanan sorunlarınızda, karşınızda yıllardan beri aynı alanda çalışan ve işini severek yapan bilgili uzman personel ile karşılaşırsınız.

9-      Soru ve cevaplar Kredili sisteme uyumludur. Bununla birlikte geçmiş son 10 yılın soru ve cevapları da dokümanlara eklenmiştir.

10- Sektörde ilk kez kredi kartı ile ödeme ve mobil ödeme yani cep telefonu ile ödeme imkanını sağlanmış.

  

Bütün bu hizmetin bedeli ders başına sadece 2 tl evet yalnızca 2 tl. 'Bedavadan daha ucuz'

(Çünkü bedava ürüne ulaşmak zor, indirmek günler sürüyor. Aöf çıkmış soru ve cevapları bedavaya vereceklerini söyleyen sitelerin soruları ve cevapları karışık, çoğu zamanda yanlış.)

 www.fotokopion.com  için söylenecek tek söz:  Böyle 'öğrenci dostu bir site'  ben dahil bütün aöf öğrencilerine hayırlı olsun. 

Adalet bölümü 2. sınıftayım. Her iki dönemde de bu sitenin hizmetlerinden yararlandım. Her iki dönemde de Yüksek Onur Belgesi aldım.

Site çalışanlarına özellikle teşekkür ederim. Gerektiğinde telefonla bana ulaştılar. Sağ olsun herkes çok ilgili davrandı. Ekipteki herkese çok teşekkür eder, Siteyi incelemenizi ve faydalanmanızı tavsiye ederim. 

aöf soruları, aöf sınav soruları, açıköğretim çıkmış sorular, ilahiyat çıkmış sorular, aöf sosyal hizmetler, e öğrenme, aöf işletme

DMCA.com Protection Status

Bu site ve bu yazı orjinal içeriğe sahiptir. İzinsiz kullanım sonucunda, oluşacak kopya içerikler, arama motorları tarafından banlanabilir. Kopya içeriğe sahip web siteleri arama motorları tarafından kara listeye alınabilir. Bu yazı link verilerek kullanılabilir. Tüm hukuki hakları saklıdır.
Diğer Blog Yazıları