Şifremi Unuttum

Sitemizden Üyeliksiz Alışveriş Yapabilirsiniz.

Blog
Aöf Çıkmış Sorular

2012-2013 güz ara sınav çıkmış sorular indir.

Günümüzde zaman çok kıymetli, kargo beklemeden, kargo ödemeden, internetten sorulara cevaplı olarak ulaşabilirsiniz.

AÖF Güz Dönemi tüm yıllar ara sınav soruları ve cevaplarını bağlantılardan kolayca indirebilirsiniz. Açıköğretim kredili sistem 1. 2. 3. 4. sınıf yarıyıl yani güz dönemi AÖF Ara sınav çıkmış sorular  soruları ve cevapları  ile birlikte verilmiştir. 

www.fotokopion.com

 Kamu YÖNETİMİ, Hukukun temel kavramları,  Türkçe Ses bilgisi , Sosyal  bilimlerde araştırma yöntemleri , genel işletme  , işletme ilkeleri , finalsal yönetim , büro teknolojileri , ikna edici iletişim , genel muhasebe , iktisata giriş , işletme teknikleri , sosyoloji , orhun türkçesi , Genel patoloji ,sosyal hizmetler , mersinim net. Elaziğhaberi.com, Envanter ve maliye , Genel Turizm Bilgisi , Dış Ticaretin Finansmanı ve Teşviki , temel yem bilgisi hayvan besleme gibi derslerin çıkmış sınav sorularına ulaşabilirsiniz. Kamu yönetimi, İşletme, iktisat, adalet, sosyoloji,edebiyat,maliye,genel işletme , genel muhasebe , iktisata giriş , işletme teknikleri, laborant ve veteriner sağlık, sağlık kurumları işletmeciliği , temel bilgi teknolojileri, adalet meslek etiği gibi birçok bölümünün aöf güz dönemi ara sınav soruları ve cevaplarını indirebilirsiniz

   Aöf ve kpss kitaplarını kargo ödemeden almak için www.kpssveaofkitap.com veya www.hizlikitapci.com  adreslerini kullanabilirsiniz.


 2013- 2014 Açıköğretim Sınav Tarihleri

 Güz Dönemi Ara Sınavı 14 – 15 Aralık 2013 cumartesi pazar

Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı 25 – 26 Ocak 2014 cumartesi pazar

Bahar Dönemi Ara Sınavı 19 – 20 Nisan 2014 ( yeni sınav tarihidir) cumartesi pazar

Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 07 – 08 Haziran 2014 cumartesi pazar

Dikkatli bir çalışma ile sınıfınızı geçebilirsiniz. Soruların cevapları verilmiştir.

 Açıköğretim 3.sınıf ara sınav final indir. 3. sınıfa dikey geçiş yapanlarda yanı sınava girecekler, aynı soruları çözecekler. AÖF işletme 3.sınıf çıkmış sorular güz dönemi ve bahar dönemi sınav soruları cevapları ile birlikte kredili sistem olarak eklenecektir. aöf işletme 3. sınıf çıkmış soruları, aöf işletme çıkmış sorular 2012, aöf işletme 1.sınıf çıkmış soruları, aöf işletme çıkmış sorular indir, aöf işletme 4. sınıf çıkmış sorular, aöf işletme çıkmış sorular 2013, aöf işletme final çıkmış sorular, aöf işletme çıkmış sorularını çözün.

 İlk yıllarda aöf dikey geçiş yapanlara farklı sorular soruluyordu. Şimdi ise aynı sorular sorulmaktadır. Bu yüzden herkes aynı Aöf çıkmış sorulara çalışabilir. www.fotokopion.com sayfası, aöf çıkmış sorularını ve cevaplarını görüntüleme ve saklama fırsatı veriyor. 

aöf soruları, aöf sınav soruları, açıköğretim çıkmış sorular, ilahiyat çıkmış sorular, aöf sosyal hizmetler, e öğrenme, aöf işletme


AÖF ile ilgili tüm sorularınız için şu numarayı arayabilirsiniz. Bu numara 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

0888 228 60 30

 

KPSS, AÖF, DGS, ALES, YDS, ve Tüm Sınavlara Hazırlık Kitaplarımızı kargo bedeli ödemeden Temin etmek İçin Tıklayınız.   

 

Mobil Online Soru Çözmek, Konu Özeti Çalışmak İçin Şimdi inceleyin.

 

Aöf Çıkmış Sorulara, KPSS, DGS, ALES, YDS, YGS-LYS, sınavlarına, Ehliyet vb. sınavlara, çalışma dökümanlarını Kolayca İndirmek İçin Tıklayınız. 

DMCA.com Protection Status

Bu site ve bu yazı orjinal içeriğe sahiptir. İzinsiz kullanım sonucunda, oluşacak kopya içerikler, arama motorları tarafından banlanabilir. Kopya içeriğe sahip web siteleri arama motorları tarafından kara listeye alınabilir. Bu yazı link verilerek kullanılabilir. Tüm hukuki hakları saklıdır.
Diğer Blog Yazıları