Şifremi Unuttum

Sitemizden Üyeliksiz Alışveriş Yapabilirsiniz.

Blog
Aöf Kredili Çıkmış Sorular

Açıköğretim Fakültesi ( AÖF ); resmi adıyla Eskişehir Anadolu Üniversitesi sınavlarında adalet yüksek okulu, laborant ve veteriner sağlık, okul öncesi öğretmenliği, kamu yönetimi, işletme, edebiyat, felsefe, halkla ilişkiler, tarih, dış ticaret, sosyoloji, yerel yönetimler, ilahiyat, maliye, sosyal hizmetler, gibi birçok bölümünün 2001 yılından itibaren geçmiş dönem ara sınav soruları ve cevaplarına ulaşabilirler.

Aöf çıkmış soruları indirme hizmeti veren www.fotokopion.com sitesinde ayrıca kredili sistem çıkmış soruları ve cevapları da vardır. Açık öğretim kursu sahipliğindeki sitedeki cevaplar uzman öğretmenler tarafından, cevaplandığı için gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.

Aöf kredili sistem dönemi başladı. Kredili Sistemde adalet, sağlık kurumları işletmeciliği, sosyal hizmetler, ilahiyat gibi bölümlerin öğrenci sayıları arttı. Aöf kamu yönetimi çok tercih edilen yeni bir bölüm oldu.

Adalet meslek etiği, genel patoloji,  memur hukuku, temel bilgi teknolojileri, İngilizce I, Orhun Türkçesi, İngilizce II, İngilizce III , Hukukun temel kavramları, genel turizm bilgisi, Ulusal yargı ağı projesi, matematik I, temel yem bilgisi ve hayvan besleme, borçlar hukuku, dış ticaretin finansmanı ve teşviki ,işletme teknikleri, Genel matematik, Envanter ve bilanço, iktisada giriş, genel muhasebe, finansal yönetim, sayısal fotoğraf çekme verileri, denetim, Türkiye ekonomisi, hedef aöf, aöf soruları, aöf sınav soruları, aöf ilahiyat, açıköğretim çıkmış sorular, ilahiyat çıkmış sorular, adalet çıkmış sorular, aöf kamu yönetimi, aöf sosyal hizmetler, sosyal hizmetler.

2012-2013 bahar ara sınav çıkmış sorular, maliyet muhasebesi, iktisada giriş I, iktisada giriş II, Türk vergi sistemi, Türkçe ses bilgisi, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Arapça I sosyal bilimlerde araştırma yöntemleri, genel işletme, işletme ilkeleri, Felsefe, İstatistik, büro teknolojileri, sağlık kurumlarında bilgi sistemleri, çatışma ve stres yönetimi, ikna edici iletişim, sosyal hizmete giriş, sosyal psikoloji, , , 2012-2013 bahar dönem sonu sınavı çıkmış sorular, 2012-2013 güz dönemi ara sınavı çıkmış sorular,  2012-2013  güz dönem sonu sınavı çıkmış sorular gibi derslerin çıkmış sınav sorularını www.fotokopion.com adresinden tek tıkla indirebilirsiniz. Bu adresteki, cevaplı soru sistemi ile kolayca ders çalışabilirsiniz.

.

2013- 2014  AÖF  sınav tarihleri

Güz  Dönem Sonu Sınavı 25-26 Ocak 2014

Bahar Ara Sınavı 19-20 Nisan 2014

Bahar Dönem Sonu Sınavı 07-08 Haziran 2014

aöf soruları, aöf sınav soruları, açıköğretim çıkmış sorular, ilahiyat çıkmış sorular, aöf sosyal hizmetler, e öğrenme, aöf işletme 

AÖF ile ilgili tüm sorularınız için şu numarayı arayabilirsiniz. Bu numara 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

0888 228 60 30

 

 

 

 

DMCA.com Protection Status

Bu site ve bu yazı orjinal içeriğe sahiptir. İzinsiz kullanım sonucunda, oluşacak kopya içerikler, arama motorları tarafından banlanabilir. Kopya içeriğe sahip web siteleri arama motorları tarafından kara listeye alınabilir. Bu yazı link verilerek kullanılabilir. Tüm hukuki hakları saklıdır.
Diğer Blog Yazıları