Şifremi Unuttum

Sitemizden Üyeliksiz Alışveriş Yapabilirsiniz.

Blog
(BAP)Ödeme yöntemleri nelerdir?
Öğretim Gideri öğrencilere kayıt yenilemede bildirilen hesap numarasına havale edilecektir. Bildirilen hesap numarası dışında herhangi başka bir hesaba öğretim giderini gönderen öğrencilerin kayıt yenileme işlemleri  yapılmayacaktır.
Havale masrafları  göndericiye ait olmak üzere bildirilen banka hesap numarasına ödenecek/havale edilecektir.  Söz konusu ödemenin  bildirilen hesap numarasına  bizzat yapılabileceği gibi,  öğrencinin hesabının bulunduğu bankadan normal havale işlemi ya da internet bankacılığı (online-banking sistemi) havalesi yoluyla da yapması mümkündür.
Havale işlemi  öğrenci adına bir başkası tarafından yapılacaksa bile, ilgili  bölüme öğrencnin adını soyadını ve öğrenci numarasını mutlaka yazması gerekmektedir.
Almanya dışındaki ülkelerden kayıt yenileme  yaptıracak  öğrenciler de  yukarıdaki açıklamalar doğrultusunda IBAN  numarası  ve BIC kodunu kullanarak, bildirilen hesaba havale işlemini yapmaları gerekmektedir. 

DMCA.com Protection Status

Bu site ve bu yazı orjinal içeriğe sahiptir. İzinsiz kullanım sonucunda, oluşacak kopya içerikler, arama motorları tarafından banlanabilir. Kopya içeriğe sahip web siteleri arama motorları tarafından kara listeye alınabilir. Bu yazı link verilerek kullanılabilir. Tüm hukuki hakları saklıdır.
Diğer Blog Yazıları