Şifremi Unuttum

Sitemizden Üyeliksiz Alışveriş Yapabilirsiniz.

Blog
(BAP)Kayıt dondurma işlemi yapılmakta mıdır?
Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakülteleri’ne bağlı Batı Avrupa Programları dönemlik-kredili sistemde kayıt dondurma işlemi bulunmamaktadır.
Dönemlik-kredili sistemde öğretim yapılan programların tabi olduğu Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakülteleri Öğretim ve Sınav Yönetmeliğinin 6. (7) maddesinde; 'Merkezi açıköğretim ve uzaktan eğitim sistemine göre öğretim yapan fakültelere kayıtlı öğrenciler, öğretime devam etmek istedikleri dönemin başında, kayıt yenileme tarihlerinde, kayıtlarını yenilemek zorundadırlar. Kayıtlarını yenilemeyen öğrenciler, o dönemde sınavlara giremezler ve öğrencilik haklarından yararlanamazlar.' Denilmektedir.
Kaydını yeniletmeyen öğrenciler, kayıt yeniletmedikleri dönemde sınavlara giremezler, öğrencilik haklarından yararlanamazlar.
Öğrenime devam etmek isteyen öğrenciler, devam etmek istediği dönemde kaydını yenileterek eğitim-öğretimine devam edebilirler.


DMCA.com Protection Status

Bu site ve bu yazı orjinal içeriğe sahiptir. İzinsiz kullanım sonucunda, oluşacak kopya içerikler, arama motorları tarafından banlanabilir. Kopya içeriğe sahip web siteleri arama motorları tarafından kara listeye alınabilir. Bu yazı link verilerek kullanılabilir. Tüm hukuki hakları saklıdır.
Diğer Blog Yazıları