Şifremi Unuttum

Sitemizden Üyeliksiz Alışveriş Yapabilirsiniz.

Blog
AÖF Sınava giriş belgesini nasıl alabilirim?

Sınav Giriş Dokümanında talebelerin sınavlarına hangi derslerden, hangi il, kaza, bina, salon, tarih ve saatte gireceği verileri koltuk almaktadır. Sınav Giriş Vesikalari talebelerin adreslerine posta ile gönderilmemektedir.

KPSS, AÖF, DGS, ALES, YDS, ve Tüm Sınavlara Hazırlık Kitaplarımızı kargo bedeli ödemeden Temin etmek İçin Tıklayınız.   

 

Mobil Online Soru Çözmek, Konu Özeti Çalışmak İçin Şimdi inceleyin.

 

Aöf Çıkmış Sorulara, KPSS, DGS, ALES, YDS, YGS-LYS, sınavlarına, Ehliyet vb. sınavlara, çalışma dökümanlarını Kolayca İndirmek İçin Tıklayınız. 


Öğrenciler, Sınav Giriş Dokümanını sınav tarihinden tek hafta öncesinde AÖF Bürolarından yada Öğrenci Girişi kısmından T.C. Kimlik No ve şifreleri ile giriş inşa ederek sayfalarından alacaklardır.

Öğrenciler Sınav Giriş Dokümanında sözlü olmayan meydana gelen sınav il, kaza, bina, salon, sıra, tarih ve saatte imtihana girmek zorundadırlar.

Her durumda şu numarayı arayabilirsiniz; 

0888 228 60 30

Öğrenciler imtihana girecekleri binayı imtihandan en az tek zaman öncesinde kesinlikle görmeli ve sınav saatinden tek saat öncesinde imtihana gireceği binada hazırlıklı bulunmalıdırlar.


Sınav Giriş Dokümanında anlatılan koltuk ve tarihte imtihana girmeyen öğrenciler amaçlı yabancı tek yerde ya da sürede mazeret imtihanı yapılmaz.


Her neden olursa olsun sınav hakkının gizli tutulması olası değildir.


Sınavın yapıldığı Cumartesi ve Sektör günlerinde AÖF büroları 08.00 -16.30 saatleri içinde hizmet vermektedir.

DMCA.com Protection Status

Bu site ve bu yazı orjinal içeriğe sahiptir. İzinsiz kullanım sonucunda, oluşacak kopya içerikler, arama motorları tarafından banlanabilir. Kopya içeriğe sahip web siteleri arama motorları tarafından kara listeye alınabilir. Bu yazı link verilerek kullanılabilir. Tüm hukuki hakları saklıdır.
Diğer Blog Yazıları