Şifremi Unuttum

Sitemizden Üyeliksiz Alışveriş Yapabilirsiniz.

Blog
Aöf Ders kitaplarının dağıtımı ne zaman kadar yapılmaktadır?

 

Aöf Ders kitaplarını Aöf Bürosundan nasıl alabilirim ?

 

Aöf kayıt hengamesi içinde bazen kitapları almayı unutuyoruz. Bazen de büroda bir şekilde kitap kalmıyor.


Aslında, Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerinin lisans ve önlisans uygulamalarına yeni kayıt yaptıran öğrencilerin ders kitapları kayıtlar anında AÖF bürolarından verilmektedir.

Bununla beraber, Size verilen kitap listenizi kaybetmeyin. Baskısı yetişmeyen bazı ders kitapları kayıtlar anında AÖF bürolarından verilemeyebilir. Verilemeyen ders kitapları daha sonra AÖF bürolarından alınabilecektir.

Yine isteyen öğrencilerimiz, ders kitaplarının dijital sürümüne, http://eogrenme.anadolu.edu.tr adresinin GİRİŞ bölümünden ya da http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresinin Öğrenci Girişi bölümünden T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle giriş yaparak erişebilirler. Bütün kitaplarınıza bu şekilde ulaşabilirsiniz

İsterseniz bu kitapları yazıcınızdan baskı alabilirsiniz.

Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerinin lisans ve önlisans uygulamalarında kayıt yenileten öğrenciler ders kitaplarını AÖF bürolarından kayıt yenileme tarihleri içerisinde ya da bahar dönemi ara sınava kadar alabilirler.

Birde sınıfta kalan öğrencilere kaldıkları dersin kitabı tekrar verilmiyor. Kitapları bir kez aldınız, bir daha kitap yok deniyor bilginize,

Hisariçi 22 kasım 15

AÖF ile ilgili tüm sorularınız için şu numarayı arayabilirsiniz.

0888 228 60 30

DMCA.com Protection Status

Bu site ve bu yazı orjinal içeriğe sahiptir. İzinsiz kullanım sonucunda, oluşacak kopya içerikler, arama motorları tarafından banlanabilir. Kopya içeriğe sahip web siteleri arama motorları tarafından kara listeye alınabilir. Bu yazı link verilerek kullanılabilir. Tüm hukuki hakları saklıdır.
Diğer Blog Yazıları