Şifremi Unuttum

Sitemizden Üyeliksiz Alışveriş Yapabilirsiniz.

Blog
AÖF SINAV TARİHLERİ 2013-2014

*Kredili sistemde bir öğretim yılı Güz ve Bahar dönemi olmak üzere iki dönemden oluşmaktadır. Aöf öğrencileri güz ve bahar dönemlerinde ara ve dönem sonu olmak üzere her dönemde iki sınava gireceklerdir. Bu sınavları geçmek için aöf çıkmış soruları bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

*Öğrencilerin; ara sınav ve dönem sonu sınavlarına hangi il, bina, salon ve tarihte gireceği 'Sınava Giriş Belgesi'nde yer alacaktır.

*'Sınava  Giriş Belgeleri'   öğrencilerin   adreslerine posta ile gönderilmeyecektir. Öğrencilerin 'Sınava Giriş Belgesi'nin dökümünü sınav tarihinden bir hafta öncesinden başlayarak AÖF Bürolarından veya sitemizden alabilirler.

*AÖF Sınav Tarihlerini aşağıda görebilirsiniz. Bütün öğrencilerimize sınavlarında başarılar dileriz.

Güz Dönemi  Ara Sınavı: 14-15 Aralık  2013

Güz Dönemi  Dönem  Sonu Sınavı: 25-26 Ocak 2014

Bahar  Dönemi  Ara Sınavı: 26-27 Nisan 2014

Bahar  Dönemi  Dönem  Sonu Sınavı: 07-08 Haziran 2014

aöf soruları, aöf sınav soruları, açıköğretim çıkmış sorular, ilahiyat çıkmış sorular, aöf sosyal hizmetler, e öğrenme, aöf işletme


AÖF ile ilgili tüm sorularınız için şu numarayı arayabilirsiniz. Bu numara 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

0888 228 60 30

 


DMCA.com Protection Status

Bu site ve bu yazı orjinal içeriğe sahiptir. İzinsiz kullanım sonucunda, oluşacak kopya içerikler, arama motorları tarafından banlanabilir. Kopya içeriğe sahip web siteleri arama motorları tarafından kara listeye alınabilir. Bu yazı link verilerek kullanılabilir. Tüm hukuki hakları saklıdır.
Diğer Blog Yazıları